Ενίσχυση με Δημήτρη Τρέκο για την Παλαιόχωρα
2018-07-01 12:04
Ενίσχυση με Δημήτρη Τρέκο για την Παλαιόχωρα
Η ομάδα του Αστέριου Θέμελη έκανε μια ακόμα ποιοτική μεταγραφή για το δύσκολο πρωτάθλημα της Γ εθνικής βάζοντας στα γρανάζια της τον Δημήτρη Τρέκο. Που είναι γεννημένος το 1995 και αποτελεί ένα μηχανάκι μέσα στο γήπεδο
O Δημήτρης πρίν λίγο καιρό ειχαι ταξιδέψει στην Ολλανδία και είχε αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις με αποτέλεσμα αρκετές ομάδες να έχουν δείξει ενδιαφέρον και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό . Όμως μαζί με τον μάνατζερ τού Σπύρου Μαραθωνιτη
αποφάσισαν πως η Παλαιόχωρα και ο προπονητής της Θέμελης είναι μία πολύ καλή περίπτωση για την νέα χρονιά.
\![](https://9edb6dd776.clvaw-cdnwnd.com/da07f72de4966cc8cc1531ba2f8ee4e1/200204926-2bd0c2ccb1/parathiro.jpg)
![](https://9edb6dd776.clvaw-cdnwnd.com/da07f72de4966cc8cc1531ba2f8ee4e1/200204926-2bd0c2ccb1/parathiro.jpg)